Spełniliśmy swe marzenia

Przez ostatni czas wraz z mężem marzyliśmy o czterech kątach w dobrej lokalizacji. Nie posiadaliśmy tymczasem nadwyżki środków finansowych w wyniku tego banki odrzucały podanie o zobowiązanie finansowe. Zadecydowaliśmy, że razem będziemy wykonywać pracę w jakieś firmie a przez to będziemy odkładać pieniądze na własne cztery kąty. Olek dostał stanowisko w instytucji produkującej okna i drzwi,

która pozyskiwała pracowników przez stronę internetową https://www.oknaoptimus.eu/.
lokal
Potrzebowali specjalistę, który zostanie wytwórcą materiałów okiennych. Mój towarzysz życia zdobył samochód dlatego że miał w obowiązku jeździć w różnych częściach Polski. Ja szukałam posady w spółce medycznej ale koniec końców zdobyłam stanowisko w prywatnej spółce marketingowej. Zadania, jakie wykonywałam czyniły, że mogłam się czuć spełniona. Jaki czas potem dostałam angaż w wyniku czego miałam szansę przejść na lepszą agendę. Moje profity urosły. Natomiast współmałżonek wdrożył duży projekt na okna tarasowe a przez to dostał duże profity.

Już po trzech latach mieliśmy trochę gotówki

Gdy minęło kilka lat zgromadziliśmy potrzebne środki żeby aplikować o zobowiązanie. Pomknęliśmy do Banku Pocztowego a potem zrealizowaliśmy podanie o kredyt. Dowiedzieliśmy się, że oszacowana dla nas zdolność do spłaty kredytu hipotecznego wynosi niemal 650 000 złotych. Potem wybraliśmy się pooglądać domy, jakie nam dwojgu pasowały. Tydzień później zdecydowaliśmy się na lokum dwupokojowe z pięknym tarasem. Kolejny raz wybraliśmy się do banku żeby wnioskować o zobowiązanie sięgającą 410 tysięcy złotych. Wybrane mieszkanie było z rynku pierwotnego, w związku z tym chcieliśmy jeszcze około 70 000 na wyposażenie. Zainstalowaliśmy okna aluminiowe, jakie kupiliśmy w spółce, w której wykonuje pracę mój partner. Zrobiliśmy kafelki jak i również zrobiliśmy kuchnię. Po kilku tygodniach mieszkanie było przygotowane do zakwaterowania.
para

Jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru

Mieszkamy w nowym apartamencie prawie rok i sądzimy, że okazało się to idealne założenie. Sama wyposażyłam poszczególne kąty ponadto pomagały mi przyjaciółki. Apartament został wyposażony okna tarasowe zaś w aneksie kuchennym zaplanowaliśmy mieć drzwi przesuwane. Co więcej powiesiłam piękne obrazy, a małżonek stawiał płytki ceramiczne. Nasze lokum przedstawiało się niezwykle wspaniale. Przyjaciele wydawali się zaskoczeni trudem naszej umiejętności doboru stylu. Aktualnie zazwyczaj po pracy spędzamy czas w nowym lokum. Kochamy tu pichcić i odprężać się na tarasie.