Nie dostałam kredytu od instytucji bankowej

Jakiś czas temu miał miejsce niemały dylemat. W czasie poruszania się autem uderzyłam w autobus więc było konieczne by wezwać ratunek. Wiedziałam, że wóz nie nadaje się do transportu. Nie doznałam znacznych szkód, jedynie poobijany bark tudzież zwichnięcie dłoni jednak mój samochód został autentycznie uszkodzony. Mechanik rzekł, że wypada kupić następny samochód. Nie miałam oszczędności na kupno nowego pojazdu. Dryndnęłam do przyjaciółki, jednakże zdołałby dla mnie przygotować pojazd na krótki czas.

Zaplanowałam, że kupię paroletni środek lokomocji. Codziennie jestem zobligowana podróżować do pracy niemal 41 kilometrów. PKSy pojawiają się jedynie 4 razy na dzień. Wobec tego nie zdołałabym wycofać się z dojeżdżania za pomocą prywatnego środka lokomocji. Przyjechałam więc do placówki bankowej.
rodzic

Pejoratywny ślad w BIG

W czasie audiencji w banku, zakomunikowano mi, że mam pejoratywny wpis w BIG będący następstwem niespłaconego w czasie rachunku kilka lat temu. Doradca bankowy oznajmił, że na dziś nie zdołają zaoferować dla mnie pożyczki na nabycie samochodu. Tym bardziej, że teraz zwracam wcześniejszy kredyt, który zaciągnęłam by zrobić renowację mojego lokum. Byłam w uciążliwej pozycji. Jednak kolejnego dnia w internecie zauważyłam propozycję pożyczek pod zastaw mieszkania w przedsiębiorstwie Inwestum. Zajrzałam na stronę internetową http://inwestum.com.pl/ a tam znalazłam informację, że spółka oferuje kredyty pod zastaw nieruchomości bez ich przywłaszczenia. Miałam swoje lokum, co prawda niewielkie, jednakże kosztowało około 260 tysięcy złotych. Doczytałam, że instytucja nie nakazuje wyprowadzenia się, natomiast tego typu zobowiązania wydają się bezpieczne. Zatelefonowałam wówczas do przedsiębiorstwa dzięki czemu wyłuszczono mi warunki pożyczek.
podpis przedsiębiorcy

Gotówkę otrzymałam kolejnego dnia

Obsługa klienta była niezmiernie życzliwa. Oznajmiono mi jakie zaświadczenia jestem zobowiązana przesłać. Były to głównie pismo o niezaleganiu z opłatami jak i również akt notarialny. Poza tym o zobowiązanie mogłam wnioskować online, bez wychodzenia z domu. Analiza wysłanego wniosku zaprzątnęła zaledwie godzinę. Otrzymałam pożądaną informację więc udostępniono mi pożyczkę o wielkości 9 tysięcy złotych. Miałam w obowiązku uregulować kredyt w terminie 18 miesięcy. Byłam pewna, że dojdzie do żadnych przeszkód z dotrzymaniem terminu. Mój zawód umożliwia mi na wykorzystanie własnych zarobków na zwrot pożyczki. Zdołałam kupić samochód. To było niesłychanie adekwatne wyjście.